487 828 920 info@zs-sever.cz

Zájmové útvary

Název zájmového útvaru Určen pro: (třída) Termín a čas konání Vyučující
Keramický kroužek 1. stupeň Pondělí    13:00 – 13:45 Mgr. Lenka Reková
Anglický jazyk 2. ročníky Středa      13:00 – 13:45 Bc. Kristýna Maderová
Anglický jazyk 4. ročníky Pondělí    12:45 – 13:30 PaedDr. H. Soukupová
Hra na flétnu mírně pokročilí Čtvrtek    13:00 – 13:30 Mgr. Petra Chadimová
Hra na flétnu pokročilí Čtvrtek    13:30 – 14:00 Mgr. Petra Chadimová
Heuréka 2. – 5. ročníky Čtvrtek    13:15 – 14:45 Anna Fotrová

Sborový zpěv

1. – 5. ročníky Středa      13:00 – 13:50 Šárka Mášková
Sborový zpěv 6. – 9. ročníky Středa      14:00 – 14:50 Šárka Mášková

Hudební kroužek

 

1. stupeň Čtvrtek    13:00 – 13:45 Mgr. Hana Kostrbová
Golf 1. – 5. ročníky Pondělí    14:00 – 15:00 Mgr. Markéta Goda

 Výtvarný kroužek

 

1. – 5. ročníky Úterý        15:00 – 16:00 Iveta Lorencová
Šikovné ručičky pro děti ŠD Pondělí     15:00 – 16:00 Alexandra Ritschelová
Školní knihovna 1.  až  9. ročníky

Středa        9:40 – 9:55 Čtvrtek      9:40 – 9:55 Pátek         9:40 – 9:55

Mgr. Hana Kostrbová

 Sportovně – turistický kroužek

 

1.  – 6. ročníky

Pátek     15:00 – 16:00 (velká tělocvična) 1x za měsíc- sobota – výlet

Lenka Zigová

Dopravní cyklistika

 

5. – 9. ročníky

Pondělí     13:00 – 13:45 Pozn. Ostatní termíny dle dohody.

Lenka Pokorná

Pavla Kaňková

 Biologický kroužek  6. – 9. ročníky Středa      14:00 – 15:00 Ing. Jana Němcová
Chytré hlavičky 8. – 9. ročníky

Čtvrtek    14:00 – 15:00 -zahájen v prosinci 2021

Mgr. Jitka Pospíšilová
Klub techniky 2. stupeň Pondělí    14:00 – 15:00 Vladimír Němec
Taneční kroužek 1. – 5. ročníky

Pondělí    15:30 – 16:30 (malá tělocvična)

Eva Vítová
Taneční kroužek 6. – 9. ročníky

Pátek       15:30 – 17:00 (malá tělocvična)

Eva Vítová
Line dance pro mírně pokročilé

Pondělí    16:30 – 18:00 (malá tělocvična)

Eva Vítová
Line dance pro pokročilé

Pátek       17:00 – 18:30 (malá tělocvična)

Eva Vítová
Plavání závodní (PK I)

dle výkonnosti

 

Pondělí   16:00 – 18:00 Úterý       16:00 – 18:00 Středa     16:00 – 18:00 Čtvrtek    16:00 – 18:00 Pátek       15:00 – 17:00

Tomáš Choc
Plavání závodní (PK II)

dle výkonnosti

 

Pondělí    16:00 – 17:00 Úterý       16:00 – 17:00 Středa      16:00 – 17:00 Čtvrtek    16:00 – 17:00 Pátek       15:00 – 16:00

Tomáš Choc

 

Plavání závodní (PK III)

dle výkonnosti

 

Pondělí    15:00 – 16:00 Středa      15:00 – 16:00 Pátek       14:00 – 15:00

Tomáš Choc
Zájmové plavání (PK V) 3. – 6. ročník

Pondělí    14:00 – 15:00 Pátek       14:00 – 15:00

Mgr. Romana Nenáhlová
Kondiční plavání (PK IV) RN 2010 a starší

Pondělí    15:00 – 16:00 Středa      15:00 – 16:00

Mgr. Romana Nenáhlová
Plavání – přípravka (PK VI) 2. – 4. ročník

Pondělí    13:00 – 14:00 Středa      14:00 – 15:00

Tomáš Choc, Mgr. Romana Nenáhlová

Přípravka PK (PK VII) 1.     ročník – dle výběru Pátek       13:00 – 14:00 Tomáš Choc