487 828 920 info@zs-sever.cz

1. třídy

Potřebné informace do 1. třídy

Připravenost dítěte na školu (DESATERO – MŠMT)

Vybavení do 1. třídy

Seznam pro budoucí prvňáčky

Budoucí prvňáčky budou ve školním roce 2021-2022 vyučovat

 

Petra Chadimová
Věra Zoubková

Mgr. Petra Chadimová 

Třídní učitelka 1.A

ZŠ Sever jsem navštěvovala nejdříve jako žákyně a nyní zde již 20 let učím, a proto mohu využít své bohaté zkušenosti při práci.

Vyučuji všechny hlavní předměty, mou specializací je hudební výchova, proto na škole vedu kroužek Hra na zobcovou flétnu. Těším se na práci se zvídavými žáčky, kteří se nemohou dočkat, co na ně zajímavého ve škole čeká. A doufám, že nás rodiče budou podporovat.

 Seznam dětí v 1.A

Mgr. Věra Zoubková

Třídní učitelka 1.B

Být učitelkou mě lákalo už v dětství, mojí první žákyní byla má mladší sestraPráce s dětmi a pro děti pak provázela i moje studium na střední a vysoké škole. Vystudovala jsem základní a speciální školství na fakultě v Ústí nad Labem. Vyučuji všechny předměty kromě hudební výchovy. Ve škole se v rámci odpolední výuky věnuji i žákům s odlišným mateřským jazykem. 

       Baví mě organizovat pro děti různé zábavné akce, při kterých je poznám jinak, než ve školních lavicích. Práce se mi daří lépe, když mám podporu ze strany rodičů. 

        Mým největším pedagogickým úspěchem byla účast ve finále celorepublikové soutěže Zlatý Ámos, kde jsem získala jedno ze tří ocenění. 

dětem mám stále velmi blízko, neboť mám dvě školou povinné děti i doma. 

 Seznam dětí v 1.B