BUDOUCÍ 1. třídy

UPOZORNĚNÍ!

V učebně č.1  budou probíhat zápisy dětí, jejichž zákonní zástupci si zarezervují termín i čas přes rezervační systém zapisyonline.cz.

Učebny č.2 mohou využít ti, kterým se rezervace na přesný čas nehodí. Pozn. Zvolte si termín i čas jakýkoli, ale dodržet ho nemusíte. Bez zadání termínu byste nemohli pokračovat ve vyplňování přihlášky.

зарахування українських дітей

Zveme rodiče budoucích prvňáčků na informativní schůzku s třídními učitelkami, která se koná v pondělí 6. června 2022 od 16:00 hodin. Na této schůzce budou podány potřebné informace týkající se zahájení školní docházky Vašeho dítěte

Těšíme se na Vaši účast

Třídní učitelky budoucích 1.ročníků

Potřebné informace do 1. třídy

1. Informace k zápisu do prvních ročníků

2. Dodatek k žádosti

3. Žádost o přijetí k základnímu vzdělání

4. Žádost o odklad školní docházky

5. Kritéria k přijetí dítěte

6. podmínky přijetí žáka (pro rodiče)

Desatero pro rodiče dítěte předškolního věku

Spádové obvody České Lípy

Zápisový lístek: k ručnímu vyplnění  či k vyplnění na PC

Plná moc

Budoucí prvňáčky budou ve školním roce 2022-2023 vyučovat

Mgr. Soňa Šámalová

Třídní učitelka 1.A

Do první třídy chodím ráda. Práce je zde náročná, ale zároveň krásná, protože právě tady vidíte největší pokroky, kdy děti začínají počítat, psát, číst…

Ve své práci dbám nejen na to, aby se moji žáci něco naučili, ale také na kázeň a obyčejnou slušnost, kde slova „dobrý den, prosím, děkuji a na shledanou“ jsou naprostou samozřejmostí.

Děti potřebují pohyb, nejen sedět v lavici. Proto, kromě plavání, chodíme v zimě pravidelně na bruslení, jezdíme na školu v přírodě, s žáky se účastním různých sportovních akcí pro školy (běhy, atletika, vybíjená, fotbal).

Vyžaduji, aby vždy platilo to, na čem se s dětmi domluvím. To samé očekávám i od rodičů, protože bez naší vzájemné spolupráce nemůže být vzdělávání dětí úspěšné.

Seznam dětí 1.A

Mgr. Veronika Kozáková

Třídní učitelka 1.B

Pracovat s dětmi mě lákalo už od mala. Jako dítě jsem si velice často hrála na školu.

Vystudovala jsem obor učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogiku na fakultě v Ústí nad Labem. Při studiu jsem získala praxi v základních, praktických a speciálních školách.

Na škole vyučuji všechny předměty, kromě anglického jazyka.  Mými prioritami je utváření dobrého kolektivu a pozitivních vztahů mezi dětmi, vedení k samostatnosti, aktivitě, zodpovědnosti a k rozvoji kladných lidských vlastností.

Seznam dětí 1.B