Na konci května se v českolipském kulturním domě Crystal odehrála školní akademie ZŠ Sever. Už od 8:00 jsme v Crystalu trénovali. Moc jsem se těšila, až mě rodiče uvidí, ale zároveň jsem se bála, aby se něco nepokazilo.

Když jsme skončili s nácvikem, předvedli jsme naše programy všem spolužákům ze školy. Přišlo mi, že naše vystoupení bylo vtipné a zábavné. Po dokončení našeho vystoupení s námi šla naše paní třídní učitelka ven na čerstvý vzduch. Po dlouhých hodinách v Crystalu to bylo moc osvěžující. Pak následovaly tři hodiny volna.

V 16:30 jsme se opět všichni sešli a připravili se na vystoupení pro rodiče. Moc se mi líbilo vystupovat, všichni se smáli a o to šlo. Nejlepší vystoupení za mě měli naši učitelé a třída 8. A. Obě tato vystoupení byla velice zábavná.

Také se na nás přišla podívat paní starostka a dva zástupci z města. Doufám, že se všem vystoupení líbilo.

Viktorie Slavíková, třída 6. A ZŠ Sever, Česká Lípa