Naše škola se 12. 10. 2023 zúčastnila díky podpoře Libereckého kraje v rámci dotačního programu „Podpora dopravy žáků na veletrh EDUCA EXPO 2023“ veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí EDUCA WEEK 2023.

Tato událost byla spolupořádána společností SFM Liberec s. r. o., Libereckým krajem a Úřadem práce ČR, a to již po sedmnácté.

Celkem 49 žáků naší školy mělo příležitost navštívit tradiční veletrh škol EDUCA EXPO v liberecké Home Credit Aréně, kde více než 60 škol a studijních oborů z Libereckého kraje a okolí prezentovalo své nabídky. Událost zahrnovala prezentace jednotlivých oborů, workshopy, kariérní poradenství a mnoho dalšího.

Věříme, že tato akce byla pro naše žáky velmi přínosná, neboť jim pomohla lépe se zorientovat v nabídce škol a nasměrovat svou budoucnost správným směrem.

Mgr. Pavel Černý, ředitel školy