Naše školní akademie

25. května 2023 se v kulturním domě Crystal odehrála školní akademie. Už od 8:00 hodin jsme v Crystalu trénovali. Moc jsem se těšila, až mě rodiče uvidí, ale zároveň jsem se bála, aby se něco nepokazilo. Když jsme skončili s nácvikem, předvedli jsme naše programy všem spolužákům ze školy.

Přišlo mi, že naše vystoupení bylo vtipné a zábavné. Po dokončení našeho vystoupení s námi šla naše paní třídní učitelka ven na čerstvý vzduch. Po dlouhých hodinách v Crystalu to bylo moc osvěžující.

Pak následovaly tři hodiny volna.

V 16:30 hodin jsme se opět všichni sešli a připravili se na vystoupení pro rodiče. Moc se mi líbilo vystupovat, všichni se smáli a o to šlo.

Nejlepší vystoupení za mě měli naši učitelé a třída 8.A. Obě tato vystoupení byla velice zábavná.

Také se na nás přišla podívat paní starostka a dva zástupci z města.

Doufám, že se všem vystoupení líbilo.

Slavíková Viktorie, třída 6.A

ZŠ Sever, Česká Lípa

Střípky ze školní akademie, celé album naleznete zde pod přístupovým heslem.