5. duben 2019 byl pro mnoho předškoláků a jejich rodičů významným dnem. Přišli se podívat k nám do školy a vyzkoušeli si, jaké je to být na chvíliškolákem.
V letošním roce dorazilo k zápisu na naši školu celkem 65 dětí.  
Při vstupu do třídy šel budoucí žáček k paní učitelce, které ukázal vše, co se během docházky do mateřské školy naučil. Snažil se pojmenovat geometrické tvary a barvy, počítal do 5, nakreslil i postavu jednoho z rodičů. Nechybělo ani zazpívání písničky, někdo zarecitoval i nějakou básničku. Za dobře odvedenou práci přišla samozřejmě odměna ve formě drobného dárečku, který si každý mohl vybrat sám.
Letos byli předškoláci velice šikovní. A bylo jich tolik, že se ředitelství naší školy rozhodlo pro otevření 3 ročníků. Takže se na budoucí prvňáčky těší nejen jejich budoucí paní učitelky Mgr. Lenka Reková a Mgr. Jarmila Hofmanová, ale i třetí paní učitelka. Její jméno ještě neznáme, ale věříme, že 2. září 2019 bude před těmi nejmenšími stát další šikovná paní učitelka.

Mgr. Markéta Hášová

Fotogalerie