Je to pro leckoho zvláštní, ale sobotu 6. dubna jsme skutečně měli školu otevřenou. Jako každý rok byl na programu Den otevřených dveří. Tento ročník navštívilo téměř 300 rodičů a dětí.
Kdo měl chuť si zasportovat, mohl využít plaveckého bazénu mezi 10. – 12. hodinou.  Tím však sportovní nabídka nekončila. Byla možnost si zastřílet ze vzduchovky nebo si zaběhat v tělocvičně. Ti, kteří se raději sportu vyhýbají, mohli využít dalších rozmanitých aktivit. Kdo si chtěl něco vyrobit z hlíny, navštívil keramickou dílnu, jiní zase zavítali do knihovny či si v odborných učebnách vyzkoušeli chemické a fyzikální pokusy. Na nabídce aktivit také byla naše herna HEURÉKA, ve které se nachází spousta logických a deskových her. V učebnách 1. tříd si mohli rodiče budoucích prvňáčků prohlédnout interaktivní tabule a veškeré jejich vybavení.
Po náročném programu byla i možnost se občerstvit v naší školní jídelně, která vařila jako v běžný školní den. K obědu samozřejmě nechyběl dobrý dezertík, a to ve formě kávy s perníkem.
Řada návštěvníků zamířila do školní kuchyňky, počítačových učeben, poslechla si několik písní našich dětí z pěveckého sboru, zazpívala si s pomocí karaoke či si něco vyrobila ve školních dílnách.
Pevně doufáme, že se tento den všem líbil a do bran naší školy se budete rádi vracet.

Mgr. Markéta Hloušková

Fotogalerie