Vážení rodiče a tanečníci,

v pátek a v pondělí proběhne zápis do naší skupiny. Zápis se koná v malé tělocvičně ZŠ Sever od 15:30 do 18 hodin. V tuto dobu také probíhají mimořádné tréninky pro reprezentační skupinu na soutěž Austrian Country Western Dance Championships, která proběhne koncem září v Rakousku. Tyto tréninky jsou dobrovolné, nemusíte se tudíž omlouvat, pokud nedorazíte. Tanečníci kategorie Starter se dostaví na trénink v čase 15:30 – 16:00, tanečníci kategorií Newcomer a Novice pak v čase 16:00 – 18:00. Pokud se někomu z vás již po tanci stýská a nemůžete se dočkat, můžete se připojit.

Zápis probíhá formou odevzdání přihlášek. Nemusíte se tedy dostavit osobně, je možné vyplněnou přihlášku poslat po kamarádovi či jiném tanečníkovi. Případně přihlášku odevzdat ve školní družině Medvídek nebo Sluníčko. Přihlášky jsou ke stažení na našem novém webu:

Na webu také naleznete vždy aktuální informace a pochopitelně také články z již proběhlých akcí.

Trénovat začínáme podle rozpisu od pátku 16. září.

 

Na všechny tanečníky se již nyní těší Eva Vítová