Vážení rodiče,

hlásíme se s přípravou lyžařského výcviku na příští školní rok, který se uskuteční 28. února až 5. března 2021 v Kořenově Příchovicích. Ubytování je zajištěno opět v Chatě u kostela, která je v bezprostřední blízkosti ski areálu U čápa. S tímto lyžařským areálem máme my i žáci velmi dobré zkušenosti, jsou zde vynikající podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování.

Cena kurzu je 2600,- Kč. Ve smluvních podmínkách majitelů chaty je uvedena možnost změny termínu konání kurzu z vážných kvalifikovaných důvodů (např. úřední zákaz z důvodu epidemie).

Vzhledem k tomu, že škola musí podepsanou smlouvu s počtem žáků odeslat do 20. června 2020, přikládáme závaznou přihlášku pro vaše dítě. S odevzdáním přihlášky je nutno uhradit první zálohu ve výši 500,- Kč do 20. června 2020. Počet účastníků LVZ je omezen na 40 žáků (z 6. až 9. ročníku). Dle data zaslaných přihlášek se zálohou se tvoří pořadí (po naplnění počtu, jsou další žáci náhradníci).

Lyžařský výcvikový zájezd 2021 – informace a přihláška