Informace pro rodiče žáků, účastníků lyžařského kurzu

Dle vládního nařízení se žáci neočkovaní proti covidu a ti, kteří neprodělali v posledním půl roce toto onemocnění, musí před odjezdem na kurz testovat PCR testem.

Škola jim toto umožní v pátek 25. února 2022 (72 hod. před odjezdem) v 7:45 hodin. Očkované děti se musí prokázat plným očkováním, to je dvěma dávkami, druhá musí být aplikována minimálně 14 dní před odjezdem. Také žáci s prodělaným onemocněním se musí prokázat potvrzením o tomto onemocnění.

V průběhu kurzu se žáci již testovat nebudou.

Pokud by došlo ke změnám ve vládním nařízení, budou rodiče opět informováni na stránkách školy.

V případě zhoršené epidemické situace a následného zrušení LVZ, budou rodiče okamžitě školou informováni na stránkách školy a finanční prostředky v plné výši jim budou vráceny   v březnu 2022.

 

Doporučené vybavení:

Běžecké lyže s botami a holemi budou zapůjčeny v hodinách tělesné výchovy v týdnu před odjezdem. 

Sjezdové lyže zajišťují rodiče. 

Dále doporučujeme pohodlné zimní boty, teplejší bundu, kalhoty na sjezdové lyžování a lehčí oblečení na běžky, čepici, šálu a dvoje rukavice, pyžamo, domácí oblečení, hygienické potřeby, sjezdové brýle, krém s UV faktorem.

Upozorňujeme na úsporné zabalení, jedeme pouze na 5 nocí! Lyžařská helma nesmí být přivázána k bagáži, ani k lyžím. Také boty na běžky nedávejte do obalu k lyžím.

Lyže musí být  ve vaku se jmenovkou, nic nesmí být v igelitové tašce.

Do autobusu si žáci mohou vzít menší batoh se svačinou a pitím.

Na permanentku potřebují cca 700 Kč + drobné kapesné pro vlastní potřebu.