ZA OTEVŘENÝMI DVEŘMI NA ZŠ SEVER SE ROZHODNĚ NUDIT NEBUDETE!

zveme Vás všechny, kteří mají zájem poznat to, v čem je naše škola jiná než ostatní a co nabízí svým žákům, v sobotu 26. března 2022 v době od 9:00 14:00 hodin do budovy školy.

CO VÁM NABÍZÍME?

Můžete:

• zastřílet si– ve střelnici od 9-14 hodin
  • zaplavat si – v bazénu v budově školy od 10-12 hodin
  • zahrát si – v herně HEURÉKA, která je určena všem žákům a nadaným dětem
  • poobědvat, občerstvit se – ve školní jídelně (od 11:30 – 13:00 hodin)

Poukázky na oběd (1 porce/30,-Kč) si můžete do 18. března 2022 zakoupit v kanceláři ZŠ Sever; oběd: kuře na paprice s těstovinami, ovocný čaj, káva, zákusek

Navíc se můžete:

• seznámit se s prostředím školy (učebny, keramická dílna, školní družiny, knihovna, jídelna, tělocvičny, počítačové učebny, hudebna, školní dílna, školní kuchyňka aj.)
  • vytvořit svůj výrobek z keramiky
  • zasportovat si v našich tělocvičnách, zatancovat si country tance či zazpívat si karaoke
  • vyzkoušet si na PC výukové programy a nejen je

Naše škola získala osvědčení „Škola v pohybu“ a „Aktivní škola“, je zapojena do projektu „Ovoce do škol“ a „Školní mléko“, nabízí svým žákům přes 30 zájmových útvarů, zajišťuje lyžařské pobyty a různé vzdělávací akce, zařazuje do hodin tělesné výchovy povinný plavecký výcvik.

Přijďte mezi nás a prožijte spolu s námi sobotu jinak. Těšíme se nejen na budoucí prvňáčky, ale i na všechny ty, koho naše škola zajímá.

Více informací naleznete na www.zs-sever.cz

Žáci a všichni pracovníci školy na Severu