V rámci třídenního červencového prázdninového klubu si žáci vyzkoušeli práci s ručním nářadím ve školních dílnách a své krásné originální výrobky si odnesli domů.  Další den děti navštívily Dům dětí a mládeže Libertin v České Lípě. Pan průvodce dětem představil výstavu exotických a domácích zvířat. Děti se dozvěděly, jak žijí tato zvířata a jak o ně dobře pečovat. Závěrečný sportovní den školního klubu byl ve znamení míčových her a lehké atletiky. Děti obdržely ceny a tradičně zakončily prázdninový klub opékáním špekáčků.

Dětem přejeme krásné prázdniny!

                                                                                                   Mgr. Denisa Hrdličková

                                                                                                   Mgr. Markéta Hloušková

                                                                                                   Mgr. Vladimír Kecek