Ve dnech 8.–12. června si žáci 5. tříd užili pobyt v Harrachově. I přes deštivé počasí toho stihli mnoho poznat. Nepřízeň počasí je neodradila a s nadšením objevovali krásy okolní přírody. 

Zdolali Čertovu horu, osvěžili se u Mumlavského vodopádu, projeli se na bobové dráze, navštívili expozici Šindelka a čekala je i řada dalších zážitků. Na závěr pobytu si poměřili své síly při bowlingu. A i když počasí občas zlobilo, dobrá nálada zvítězila – pobyt se opravdu vydařil!