7. 2. – 11. 2. 2022

Barevný týden začal trefou do černého … a to doslova. Škola sice v pondělí 7. 2. 2022 vypadala trošku temně a smutně, ale bylo to jen zdání. Černá barva, kterou si parlament zvolil jako startovní, se osvědčila a nebyla na škole žádná třída, která by se téměř stoprocentně nečernala. Parlamenťáci připravili originální výzdobu hned při vstupu do školy, takže nikdo nemohl přehlédnout, která barva byla určená pro daný den. Navíc zde byl připraven i prostor pro fotokoutek. Denně se výzdoba kompletně měnila a s ní i hlášky připravené k fotografování tříd a skupinek.

Celý týden tak byl ve znamení originálních módních barevných kombinací. Některé kolektivy přijaly výzvu parlamentu o nejvíce barevně sladěnou třídu a pustily se do soutěže naplno J. Výsledky budou zveřejněny po jarních prázdninách. Díky všem, kteří jste se k nám přidali a barevný týden si užili….

Váš parlament