BUDOUCÍ 1. třídy

Třídní učitelky prváčků

1.A – Jarmila Hofmanová

Jmenuji se Jarmila Hofmanová.

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem – obor 1. stupeň s tělesnou výchovou.

Na tuto školu jsem poprvé přišla jako studentka závěrečného ročníku pedagogické fakulty na praxi a od té doby zde pracuji. Vedení školy i kolegové jsou velmi dobře fungujícím týmem.

Vzdělávání žáků je od samého počátku zajímavá, i když náročná práce. Je úžasné pozorovat počáteční krůčky dětí. Těší mě, když chodí do školy s nadšením a rády. A pokud ani nepostřehnou, že  tak „hodně moc pracují“, jsem spokojená. Bývá mi smutno, když odevzdávám velké páťáky na druhý stupeň, protože jsem se „svou“ třídou prožila pět let společného života.

Těším se na spolupráci.

Mgr. Jarmila Hofmanová

Milí rodiče budoucích prvňáčků!

Srdečně Vás zdravím a přeji Vám, abyste poslední „školkové“ dny strávili co nejlépe.

Od září Vás i Vaše děti čekají velké změny, které, troufám si tvrdit, úspěšně zvládneme. Jistě jste již nedočkaví a zvědaví, co Vaše děti vlastně čeká – pár měsíců uteče jako voda a z nich budou opravdoví školáci. Budu na ně čekat nejen já, ale i noví kamarádi, spousta zážitků

ve škole i mimo ni, např. na školách v přírodě, v bazénu, na výletech i jinde. Naučí se samozřejmě číst, psát a počítat, ale také budou vedeni k samostatnosti a zodpovědnosti.

Budu je ráda na této cestě provázet, těšit se z jejich úspěchů a povzbuzovat je, pokud se jim zrovna nebude dařit.

Mgr. Lenka Reková

1.B – Mgr. Lenka Reková