Vážení rodiče,
děkujeme Vám za přihlášení do letošního ročníku Severáčkova Mototrophy. Bohužel se letos nepřihlásil dostatečný počet posádek, proto jsme nuceni plánovanou akci, která se měla uskutečnit v pátek 19. června 2026, zrušit.
Mrzí nás to o to více, že Severáčkovo Mototrophy bylo po dlouhá léta krásnou tradicí naší školy a vždy přinášelo mnoho veselých zážitků dětem i rodičům.
Děkujeme za Váš zájem se Severáčkova mototrophy zúčastnit a pevně věříme, že se za rok na této akci uvidíme.
Přejeme Vám příjemný závěr školního roku a krásné léto.
Za organizátory Severáčkova Mototrophy Eva Jetenská a Jiří Vosála