Budoucí 1.třídy - školní rok 2019/2020

cara01

SipkaDO TŘECH 1. ROČNÍKŮ JSOU PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

PŘIJATI TITO ŽÁCI:

Na budoucí prvňáčky se těší nejen paní učitelky Mgr. Lenka Reková a Mgr. Jarmila Hofmanová, ale určitě i třetí paní učitelka. Její jméno ještě neznáme, ale věříme, že bude tak šikovná jako její kolegyně.

Ve třech třídách 1. ročníků budou vyučovat tyto učitelky:

1. Mgr. Lenka REKOVÁ
2. Mgr. Jarmila HOFMANOVÁ
3. ???

Mgr. Jarmila Hofmanová

info_2019_1tr_J_HofmanovaJmenuji se Jarmila Hofmanová.

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem – obor 1. stupeň s tělesnou výchovou.
Na tuto školu jsem poprvé přišla jako studentka závěrečného ročníku pedagogické fakulty na praxi a od té doby zde pracuji. Vedení školy i kolegové je velmi dobře fungující tým.
Vzdělávání dětí od samého počátku mě velmi baví. Je úžasné pozorovat jejich jednotlivé krůčky a jsem velmi ráda, když chodí s nadšením a rády do školy a ani nepostřehnou, že vlastně tak „hodně moc pracují“.

Bývá mi smutno, když odevzdávám velké páťáky na druhý stupeň, protože jsem s „mojí třídou“ prožila pět let života. Těším se na spolupráci.

Mgr. Jarmila Hofmanová

Mgr. Lenka Reková

info_2019_1tr_L_Rekova

Milí rodiče budoucích prvňáčků!

Srdečně Vás zdravím a přeji Vám, abyste poslední „školkové“ dny strávili co nejlépe.
Od září Vás  i Vaše děti čekají velké změny, které, troufám si tvrdit, úspěšně zvládneme. Jistě jste již nedočkaví a zvědaví, co Vaše děti vlastně čeká – pár měsíců uteče jako voda a z nich budou opravdoví školáci. Budu na ně čekat nejen já, ale i noví kamarádi, spousta zážitků ve škole i mimo ni, např. na školách v přírodě, v bazénu, na výletech i jinde. Naučí se samozřejmě číst, psát a počítat, ale také samostatnost a zodpovědnost. Budu je ráda na této cestě provázet a těšit se z jejich úspěchů a povzbuzovat je, pokud se jim zrovna nebude dařit.

Mgr. Lenka Reková
(třídní učitelka budoucích prvňáčků)

Informace pro rodiče budoucích žáků prvních tříd

1. Aktuální informace o zápisu do 1. ročníku