Kalendar  

 

Zájmové útvary 2018/2019

Nabídka kroužků a zájmových útvarů
pro školní rok 2018/2019

 

Název zájmového útvaru

Určen pro: (třída)

Termín a čas konání

Vyučující

Keramický kroužek

1. stupeň
1. + 2. ročníky

Středa      12:30 – 13:15

Mgr. Ivana Hrdličková

Keramický kroužek

1. stupeň

Pondělí    13:00 – 13:45

Mgr. Lenka Reková

Pracovně - výtvarný

1. stupeň
1. + 3. ročníky

Pondělí    12:30 – 13:15

Mgr. Hana Dvořáková

Hra na flétnu

začátečníci

Úterý       12:35 – 13:00

Mgr. Petra Chadimová

Hra na flétnu

2. - 5. ročníky

Čtvrtek    13:00 – 14:00

Mgr. Petra Chadimová

Heuréka

1. stupeň
žáci ŠD

Úterý       12:30 – 13:15

Mgr. Hana Dvořáková

Heuréka

1. stupeň
žáci ŠD

Čtvrtek    13:15 – 14:00

Mgr. Hana Dvořáková

Heuréka

1. stupeň

Pondělí    13:00 – 14:00

Anna Fotrová

Heuréka

1. stupeň

Pátek        13:00 – 14:00

Anna Fotrová

 

Sborový zpěv

           1. - 4. ročníky

Středa      13:00 – 13:50

Šárka Mášková

 

Sborový zpěv

5. - 9. ročníky

Středa      14:00 – 15:00

Šárka Mášková

Sportovní hry

II. stupeň
(dívky)

Čtvrtek     07:00 – 07:40
    (příprava na soutěže)

Mgr. Kamila Bubáková

 

Dopravní cyklistika

6. - 7. ročníky

Úterý       14:15 – 15:00
Pozn. Ostatní termíny dle dohody.

Lenka Pokorná

Hry v tělocvičně

I. stupeň
1. – 4. ročníky

Pondělí    15:00 – 16:00

Zdeňka Lacíková

Sportovní hry

I. stupeň
4. + 5. ročníky

Pondělí     12:45 – 13:30

Mgr. Ivana Fořtová

 

Výtvarný kroužek

     2. - 5. ročníky

Úterý       15:00 – 16:00

Iveta Lorencová

 

Výtvarný kroužek

           1. - 3. ročníky

Středa       13:00 – 14:00

Veronika Kozáková

Integrační kroužek

žáky I. st. - cizince

Úterý        13:00 – 14:00

Mgr. Věra Zoubková

Integrační kroužek

žáky I. st. - cizince

Pátek        13:00 – 14:00

Mgr. Věra Zoubková

Integrační kroužek

žáky II. st. - cizince

Pondělí    14:00 – 15:00

PaedDr.
Monika Bayerová

Integrační kroužek

žáky II. st. – cizince

Čtvrtek    13:00 – 14:00

PaedDr.
Monika Bayerová

Školní knihovna

1.  až  9. ročníky

Pondělí      9:40 – 10:00
Středa        9:40 – 10:00
Pátek         9:40 – 10:00

Mgr. Ivana Fořtová

 

Turistický kroužek

            2.  - 7. ročníky

Pátek        15:00 –16:00
1x za měsíc- sobota

Věra Hodermarská

 

Přírodopisný kroužek

  6. - 9. ročníky

Pondělí    14:00 – 15:00
Středa      14:00 – 15:00

Ing. Jana Němcová

Chytré hlavičky

8. - 9. ročníky

Středa      14:00 – 15:00

Mgr. Jitka Pospíšilová

Country tance

1. - 9. ročníky

Pondělí    15:00 – 18:30

Eva Vítová

Dramatický kroužek

2. - 9. ročníky

Středa      15:00 – 16:30

Eva Vítová

Line dance

      2. - 9. ročníky

Pátek       15:00 – 17:00

Eva Vítová

Plavání závodní (PK I)

dle výkonnosti

Pondělí    15:00 – 17:00
Úterý       06:50 – 07:50
16:00 – 18:00
Středa      15:00 – 17:00
Čtvrtek    06:50 – 07:50
16:00 – 18:00
Pátek       15:00 – 17:00

Tomáš Choc

Plavání závodní (PK II)

dle výkonnosti

Pondělí    15:00 – 16:00
Úterý       15:00 – 16:00
Středa      14:00 – 15:00
Čtvrtek    15:00 – 16:00
Pátek       15:00 – 16:00

Tomáš Choc

Plavání závodní (PK III)

dle výkonnosti

Pondělí    14:00 – 15:00
Středa      14:00 – 15:00
Pátek       14:00 – 15:00

Mgr. Romana Nenáhlová

Zájmové plavání (PK IV)

1. stupeň

Úterý       14:00 – 15:00
Čtvrtek    14:00 – 15:00

 

Tomáš Choc

Přípravka PK (PK V)

  1. stupeň
dle výkonnosti

Pondělí    14:00 – 15:00
Pátek       14:00 – 15:00

Tomáš Choc

Kondiční plavání (PK VI)

RN 2007 a starší

Pondělí    16:00 – 17:00
Středa      16:00 – 17:00

Mgr. Romana Nenáhlová

Plavání – přípravka (PKVII)

první třídy ZŠ Školní

Pátek       13:15 – 14:00

Tomáš Choc

(verze pro tisk)

Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace

Školní ul.2520, 47005 Česká Lípa

IČP : 1001531116

IČO: 709 82 198, tel./fax: 487 822 920

e-mail: info@zs-sever.cz

bankovní spojení:  UniCredit Bank Czech Republic, a.s. , 210 658 7929 / 2700